تاریخ : 2022/11/08
میزبانی نمایشگاه «ایران هلث» از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی
تهران – ایرنا – بزرگترین تولیدکنندگان داخل و خارج کشور در زمینه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در نمایشگاه هفدهم «ایران هلث» از 25 تا 28 اردیبهشت سال آینده(1393) در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران گردهم می آیند.

رییس ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم ایران هلث روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: در این نمایشگاه که دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در منطقه بعد از نمایشگاه «عرب هلث» به شمار می رود، واردکنندگان و تولیدکنندگان این تجهیزات به رقابت خواهند پرداخت.

«قاسم آب خضر» ادامه داد: هدف از برپایی این نمایشگاه علاوه بر ارائه آخرین دستاوردها به عنوان یک نمایشگاه بین المللی در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی، ارتقای توانمندی های خارجی و تولیدات داخلی از طریق عرضه محصولات مختلف در این حوزه است.

آب خضر گفت: این نمایشگاه با حضور بخش صنعت، دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به پیش بینی افزایش حداقل 25 درصد شرکت کنندگان در این نمایشگاه افزود: در این نمایشگاه دو حوزه «سلامت الکترونیک» (ای هلث) و توریسم درمانی برای نخستین بار شرکت خواهند داشت.

رییس ستاد برگزاری نمایشگاه هفدهم ایران هلث گفت: در این نمایشگاه، کالاهای جدیدی در عرصه صنعت پزشکی عرضه می شود؛ همچنین جشنواره فناوری سلامت که در نمایشگاه شانزدهم به عنوان یک حرکت آغاز شد، در نمایشگاه سال آینده نیز تداوم خواهد داشت.

آب خضر افزود: قرار است دو کنفرانس در زمینه های مهندسی پزشکی و سلامت الکترونیک و توانبخشی همزمان با برپایی این نمایشگاه برگزار شد.

وی یادآور شد: این نمایشگاه با همکاری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری سه انجمن و دو اتحادیه شامل انجمن های صنفی تجهیزات پزشکی و مهندسی پزشکی و انجمن متخصصان مهندسی پزشکی و اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی و اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی برگزار می شود.

نظرات شما
+ نظردهید