Iran Health
Language:

مسلماً بقاء و رشد روز افزون تجارتمان بستگي مستقیم به فروشمان دارد و اين فروش مي تواند خوشبختي يا ركود تجارت خود و اطرافيانمان را رقم بزند.
تغيير وجود داردو نمي توان در مقابل آن ايستاد بايد آن را پذيرفت وبا آن هماهنگ شد. شرکتهایی كه توان درك قواعد جديد بازي را دارند شانس بيشتري براي بهره مندي از فرصتها مي يابند، فرصتها هيچ وقت از بين نمي روند بلكه اگر سهل انگاري كنيم به ديگري واگذار مي شود.
در دنياي كنوني از انواع و اقسام شيوه هاي مختلف و روشهاي نوين براي امر بازاريابي و تبليغات كالا و خدمات استفاده مي نمايند.
دپارتمان روابط عمومی و تبلیغات ستاد ایران هلث درنظر دارد آخرین اطلاعات مربوط به معرفی فرصت های تبلیغاتی/اسپانسری نمایشگاه را به جهت بهره برداری شما عزیزان دراختیارتان قراردهد.
خواهشمندیم ما را همراهی نمائید.

Expand All | Collapse All
 • فرصت های تبلیغاتی نمایشگاه ایران هلث

  چرا بایستی تبلیغات کنیم ! ؟……….
  طبيعي است در فضاي كسب و كار انحصاري كه يكي از مشخصه هاي بارز آن،كمبود عرضه و فراواني تقاضاست، نياز چنداني به علم بازاريابي و تبلیغات نيست، اما زماني كه وارد فضاي كسب و كار رقابتي مي شويم كه يكي از ويژگيهاي آن فراواني عرضه نسبت به تقاضاست،اهميت بازاريابي، تبلیغات و مشتري نوازي بيشتر مشخص مي شود.
  فروش يك كالا و يا خدمات خاص درعصركنوني راز و رمزهاي خاص خود را دارد، و بايد بدانيم عصر بازاريابي و تبلیغات سنتي پايان يافته و اين حقيقتي است كه بايد پذيرفت.
  اگر در كنار دپارتمان تبلیغات ایران هلث مديريت و ارائه محصولات و خدمات مطلوب را در سازمان خود سراغ داريد مطمئناً شما نيز مثل بسياري از مشتريان قديمي ایران هلث اوج خواهيد گرفت.
  استفاده از فرصتهای تبلیغاتی موجود در رویداد بین المللی ایران هلث نياز به تصميم جدي شما مشتري گرامي دارد.

  دانلود و مشاهده ي کتابچه فرصت هاي تبلیغاتی ایران هلث
  رزرو فرصت های تبلیغاتی ایران هلث

 • کتاب ویژه ی نمایشگاه ایران هلث

  کتاب رسمی نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث به همراه سایر فرصت های ارزشمند تبلیغاتی موجود در فرآیند های برگزاری نمایشگاه به جهت بهره برداری هرچه بیشتر و حضور متمایز شما عزیز قابل بهره برداری است. خواهشمند است در صورت تمایل، ما را از نیازهای تبلیغاتی خود مطلع نمایید تا بتوانیم بیشتر و بهتر همراه شما باشیم.

  دانلود و مشاهده تعرفه فرصت های تبلیغاتی کتاب ویژه ایران هلث
  رزرو فرصت های تبلیغاتی کتاب ویژه ی ایران هلث

 • خبر نامه ایران هلث

  دانلود و مشاهده خبرنامه شماره اول-شهریور و مهر 94
  دانلود و مشاهده خبرنامه شماره دوم-آبان، آذر و دی 94
  خبرنامه ی نمایشگاه ایران هلث با هدف اطلاع رسانی رویداد ایران هلث و انتشار تمامی قوانین و مقررات و دستورالعمل های مورد توجه ستادو شرکت سهامی نمایشگاه ها بصورت ویژه نامه های دوماهه در بالاترین کیفیت چاپ و توزیع میشود، شایان ذکر است در این خبرنامه امکان درج رپورتاژ آگهی و یا تبلیغات مستقیم محصول و خدمات مشارکت کنندگان و فعالان اقتصادی وجود دارد.

  دانلود و مشاهده تعرفه فرصت های تبلیغاتی خبرنامه ایران هلث
  رزرو فرصت های تبلیغاتی خبرنامه ایران هلث

 • سررسید و سالنامه نمایشگاه ایران هلث

 • تبلیغات محاطی نمایشگاه ایران هلث

  مطلوبيت بازاریابی و تبلیغات در ایران هلث يعني اينكه ما به همراهی شما بتوانیم نام و کیفیت محصولات و خدمات شما را در ذهن و قلب مشتریان جای دهیم و مشتریان براي رفع نيازشان بتوانند با آن مجموعه به راحتي ارتباط برقرار كنند. و اين مطلوبيت قطعا در استفاده و بهره مندی از فرصت های تبلیغاتی ایران هلث در يك محدوده ی زمانی و مکانی خاص قابل مشاهده و قابل لمس مي باشد.تبلیغات در فرآیندهای برگزاری نمایشگاه ایران هلث یکی از مطمئن ترین و کوتاه ترین مسیرها برای حک نام شما در ذهن بازدیدکنندگان میباشد.

  دانلود و مشاهده تعرفه فرصت های تبلیغات محاطی ایران هلث
  رزرو فرصت های تبلیغات محاطی ایران هلث

 • تبلیغات محیطی نمایشگاه ایران هلث ( فرصت های موجود در محوطه ی نمایشگاه )

  بجای خرج کردن هزینه های بسیار توسط رسانه های گران قیمت نظیر تیزرهای تلویزیونی و رادیویی و … و با اختصاص هزینه مناسب تبلیغاتی در رسانه های موثرتری نظیر فرصت های تبلیغات محیطی نمایشگاهی، بی شک مشتری های شما بسرعت افزایش یافته و شما نيز مثل بسياري از مشتريان قديمي ایران هلث اوج خواهيد گرفت.در این نوع تبلیغات صاحبان صنایع بدنبال مشتری نمی‌گردند بلکه این مشتریان هستند که آنها را می‌یابند. به بیان دیگر، این رسانه‌ای میتواند پیام فروش و بازاریابی را در مخاطبان درونی کند و دارای قدرت تحریک نیازسنجی، نیازسازی، نیازمندی و نیازشناسی مخاطبان است و آنها را به عکس العمل وا میدارد، به بیان دیگر این رسانه بمانند بیلبوردها ولی با هزینه ای کمتر در زمره رسانه‌های اثر بخش جای می‌گیرند.رادیوی نمایشگاه با پخش پیامهای تبلیغاتی مشارکت کنندگان در زمان برگزاری نمایشگاه، اطلاع از حضور و دعوت بازدیدکنندگان را از غرفه های مشارکت کنندگان امکان پذیر مینماید.پیامهای تبلیغاتی میتوانند بصورت اثربخش، بازدیدکنندگان را نسبت به حضور در غرفه ی مشارکت کننده و بازدید از خدمات و محصولات شرکت، ترغیب نماید.

  دانلود و مشاهده تعرفه فرصت های تبلیغات محیطی ایران هلث
  رزرو فرصت های تبلیغات محیطی ایران هلث