خبر نامه ایران هلث

مسلماً بقاء و رشد روز افزون تجارتمان بستگي مستقیم به فروشمان دارد و اين فروش مي تواند خوشبختي يا ركود تجارت خود و اطرافيانمان را رقم بزند.
تغيير وجود داردو نمي توان در مقابل آن ايستاد بايد آن را پذيرفت وبا آن هماهنگ شد. شرکتهایی كه توان درك قواعد جديد بازي را دارند شانس بيشتري براي بهره مندي از فرصتها مي يابند، فرصتها هيچ وقت از بين نمي روند بلكه اگر سهل انگاري كنيم به ديگري واگذار مي شود.
در دنياي كنوني از انواع و اقسام شيوه هاي مختلف و روشهاي نوين براي امر بازاريابي و تبليغات كالا و خدمات استفاده مي نمايند.
دپارتمان روابط عمومی و تبلیغات ستاد ایران هلث درنظر دارد آخرین اطلاعات مربوط به معرفی فرصت های تبلیغاتی/اسپانسری نمایشگاه را به جهت بهره برداری شما عزیزان دراختیارتان قراردهد.
خواهشمندیم ما را همراهی نمائید.

special

دانلود و مشاهده خبرنامه شماره اول-شهریور و مهر 94

دانلود و مشاهده خبرنامه شماره دوم-آبان، آذر و دی 94

خبرنامه ی نمایشگاه ایران هلث با هدف اطلاع رسانی رویداد ایران هلث و انتشار تمامی قوانین و مقررات و دستورالعمل های مورد توجه ستادو شرکت سهامی نمایشگاه ها بصورت ویژه نامه های دوماهه در بالاترین کیفیت چاپ و توزیع میشود، شایان ذکر است در این خبرنامه امکان درج رپورتاژ آگهی و یا تبلیغات مستقیم محصول و خدمات مشارکت کنندگان و فعالان اقتصادی وجود دارد.

دانلود و مشاهده تعرفه فرصت های تبلیغاتی خبرنامه ایران هلث

رزرو فرصت های تبلیغاتی خبرنامه ایران هلث