تبلیغات محیطی نمایشگاه ایران هلث ( فرصت های موجود در محوطه ی نمایشگاه )

مسلماً بقاء و رشد روز افزون تجارتمان بستگي مستقیم به فروشمان دارد و اين فروش مي تواند خوشبختي يا ركود تجارت خود و اطرافيانمان را رقم بزند.
تغيير وجود داردو نمي توان در مقابل آن ايستاد بايد آن را پذيرفت وبا آن هماهنگ شد. شرکتهایی كه توان درك قواعد جديد بازي را دارند شانس بيشتري براي بهره مندي از فرصتها مي يابند، فرصتها هيچ وقت از بين نمي روند بلكه اگر سهل انگاري كنيم به ديگري واگذار مي شود.
در دنياي كنوني از انواع و اقسام شيوه هاي مختلف و روشهاي نوين براي امر بازاريابي و تبليغات كالا و خدمات استفاده مي نمايند.
دپارتمان روابط عمومی و تبلیغات ستاد ایران هلث درنظر دارد آخرین اطلاعات مربوط به معرفی فرصت های تبلیغاتی/اسپانسری نمایشگاه را به جهت بهره برداری شما عزیزان دراختیارتان قراردهد.
خواهشمندیم ما را همراهی نمائید.

special


بجای خرج کردن هزینه های بسیار توسط رسانه های گران قیمت نظیر تیزرهای تلویزیونی و رادیویی و … و با اختصاص هزینه مناسب تبلیغاتی در رسانه های موثرتری نظیر فرصت های تبلیغات محیطی نمایشگاهی، بی شک مشتری های شما بسرعت افزایش یافته و شما نيز مثل بسياري از مشتريان قديمي ایران هلث اوج خواهيد گرفت.در این نوع تبلیغات صاحبان صنایع بدنبال مشتری نمی‌گردند بلکه این مشتریان هستند که آنها را می‌یابند. به بیان دیگر، این رسانه‌ای میتواند پیام فروش و بازاریابی را در مخاطبان درونی کند و دارای قدرت تحریک نیازسنجی، نیازسازی، نیازمندی و نیازشناسی مخاطبان است و آنها را به عکس العمل وا میدارد، به بیان دیگر این رسانه بمانند بیلبوردها ولی با هزینه ای کمتر در زمره رسانه‌های اثر بخش جای می‌گیرند.رادیوی نمایشگاه با پخش پیامهای تبلیغاتی مشارکت کنندگان در زمان برگزاری نمایشگاه، اطلاع از حضور و دعوت بازدیدکنندگان را از غرفه های مشارکت کنندگان امکان پذیر مینماید.پیامهای تبلیغاتی میتوانند بصورت اثربخش، بازدیدکنندگان را نسبت به حضور در غرفه ی مشارکت کننده و بازدید از خدمات و محصولات شرکت، ترغیب نماید.

دانلود و مشاهده تعرفه فرصت های تبلیغات محیطی ایران هلث

رزرو فرصت های تبلیغات محیطی ایران هلث